Filmy ONLINE
Seriale ONLINE
Trudne Sprawy – Odcinek 282 PL
arrow  Seriale » Trudne Sprawy  
Trudne Sprawy – Odcinek 282 PL - Filmy i Seriale online

Rodzina Kuncewiczów przyjmuje pod swój dach Kevina, ucznia z wymiany zagranicznej. Chłopak szybko zyskuje popularność wśród nastolatek. Syn Kuncewiczów, Paweł, jest z tego powodu bardzo zadowolony. Spokojny i nieśmiały nie cieszył się bowiem dotąd wielkim zainteresowaniem znajomych. Ma nadzieję, że dzięki Kevinowi zbliży się do Sandry, która bardzo mu się podoba.


» Dodano: 28.03.13 10:36  » Gdzie pobrać video? Tutaj - Klik! » Skomentuj  » Player online bez Limitu!
Trudne Sprawy – Odcinek 281 PL
arrow  Seriale » Trudne Sprawy  
Trudne Sprawy – Odcinek 281 PL - Filmy i Seriale online

Kamila Grodzińska od lat żyje w luksusie. Właśnie rozwodzi się z mężem, Januszem. Nie zamierza jednak opuszczać luksusowej willi, w której mieszka. Nie zmienia zdania także wtedy, gdy w drzwiach staje komornik. Dzieci Kamili decydują się zamieszkać z ojcem. Nawet wówczas kobieta nie zamierza się wyprowadzać.


» Dodano: 28.03.13 10:35  » Gdzie pobrać video? Tutaj - Klik! » Skomentuj  » Player online bez Limitu!
Trudne Sprawy – Odcinek 280 PL
arrow  Seriale » Trudne Sprawy  
Trudne Sprawy – Odcinek 280 PL - Filmy i Seriale online

Osiemnastoletnia Martyna Kwapisz często kłóci się ze swoim chłopakiem Piotrem. Po jednej z awantur znajduje pocieszenie w ramionach jego brata Roberta, będącego na przepustce z więzienia. Cztery tygodnie później okazuje się, że jest w ciąży. Piotr cieszy się z perspektywy zostania ojca.


» Dodano: 28.03.13 10:34  » Gdzie pobrać video? Tutaj - Klik! » Skomentuj  » Player online bez Limitu!
Trudne Sprawy – Odcinek 279 PL
arrow  Seriale » Trudne Sprawy  
Trudne Sprawy – Odcinek 279 PL - Filmy i Seriale online

Siedemnastoletnia Klaudia Płończyk jest w związku ze starszym od siebie Dawidem Winiarskim. Coraz częściej zaniedbuje szkołę, gdyż opiekuje się pięcioletnią córeczką Dawida, Aurelią. Po kłótni z rodzicami wprowadza się do niego. Odtąd ich relacje ulegają pogorszeniu


» Dodano: 28.03.13 10:33  » Gdzie pobrać video? Tutaj - Klik! » Skomentuj  » Player online bez Limitu!
Trudne Sprawy – Odcinek 278 PL
arrow  Seriale » Trudne Sprawy  
Trudne Sprawy – Odcinek 278 PL - Filmy i Seriale online

Marek i Kamila Osipowiczowie są zaniepokojeni zachowaniem swojej córki Joanny, a zwłaszcza jej znajomością z Justyną Krawczyk. Dziewczyna ma na Joannę zły wpływ. Interesują ją bowiem tylko imprezy i mężczyźni. Na szczęście ich przyjaźń nie trwa długo. Pojawiają się jednak inne problemy. Marek wdaje się w romans z Barbarą, matką Justyny.


» Dodano: 28.10.12 11:08  » Gdzie pobrać video? Tutaj - Klik! » Skomentuj  » Player online bez Limitu!
Trudne Sprawy – Odcinek 234 (24.10.12) PL
arrow  Seriale » Trudne Sprawy  
Trudne Sprawy – Odcinek 234 (24.10.12) PL - Filmy i Seriale online

19-letnia Natalia jest matką 1,5-rocznego Tomka. Ojciec chłopca nie odwiedza go, ogranicza się do płacenia alimentów. Natalia nie ma pracy. Mieszka z rodzicami i starszym bratem. Gdy rodzina popada w kłopoty finansowe, rodzice Natalii postanawiają nakłonić ją do poślubienia bogatego Daniela Klimasa. Mężczyzna nie przypada Natalii do gustu, ale jej rodzice zachowują się, jakby sprawa była przesądzona. Wkrótce Natalia zakochuje się w Albercie, który pracuje w firmie Klimasów. Rodzina Natalii i kandydat na męża knują za jej plecami intrygę.


» Dodano: 27.10.12 12:02  » Gdzie pobrać video? Tutaj - Klik! » Skomentuj  » Player online bez Limitu!
Trudne Sprawy – Odcinek 233 (23.10.12) PL
arrow  Seriale » Trudne Sprawy  
Trudne Sprawy – Odcinek 233 (23.10.12) PL - Filmy i Seriale online

36-letnia Julia mieszka w Toruniu z partnerem, Marcinem, i nastoletnią córką z poprzedniego związku, Igą. Wkrótce do rodziny wprowadza się syn Marcina, Artur, który został warunkowo zwolniony z więzienia. Gdy Iga zakochuje się w Arturze, Julia jest pełna obaw. Pewnego dnia Artur i Iga wracają do domu pod wpływem alkoholu. Na dodatek chłopak opuszcza pracę. Gdy sprowadza do domu kolegę i zamawia na nazwisko Julii drogi telewizor, kobieta składa doniesienie na policji. Artur ucieka. Tymczasem córka Julii, Iga, zamierza wziąć winę na siebie.


» Dodano: 27.10.12 12:00  » Gdzie pobrać video? Tutaj - Klik! » Skomentuj  » Player online bez Limitu!
Copyrights © 2011 by MegaSeansik.pl

Żaden z prezentowanych materiałów nie znajduje się na naszym serwerze. Przechowujemy tylko i wyłącznie linki oraz kody embed do serwisów udostępniających materiały audiowizualne, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Na portalu nie znajdują się treści pornograficzne. Dostęp do serwisu jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziesz w naszym Regulaminie.