Filmy ONLINE
Seriale ONLINE
Komisarz Alex – Sezon 2 Odcinek 10 PL
arrow  Seriale » Komisarz Alex » Sezon 2  
Lubisz ten film / serial ?
Lubisz MegaSeansik.pl ?


Darmowy player: AnyFilesNa ulicy ginie znany biolog. Ktoś wstrzyknął mu truciznę przed wejściem do zatłoczonego lokalu. Okazuje się, że zamordowany miał romans ze swoją studentką, a Aleks odnajduje ciężko chorego psa, który był obiektem testów farmakologicznych.


Komisarz Alex – Sezon 2 Odcinek 10 PL - Filmy online i Seriale online
Masz problemy z odtwarzaniem video? Nie działa? Zobacz jak oglądać?

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


» Dodano: 12.11.12 22:53  » Dodał: drewno009  » Odsłon: 340  » Skomentuj
0 odpowiedzi na „Komisarz Alex – Sezon 2 Odcinek 10 PL

Dodaj komentarz

| Copyrights © 2011 by MegaSeansik.pl

Portal MegaSeansik.pl to jeden z najlepszych serwisów udostępniających filmy i seriale online za darmo dzięki, któremu bez zbędnego sciągania możemy oglądać nasze ulubione seriale online, najnowsze filmy ale również starsze produkcje filmowe, które utkwiły nam w pamięci jeszcze z czasów dzieciństwa. MegaSeansik.pl - filmy i seriale online to najlepsza strona która oferuje filmy bez limitu, za darmo i do tego zapewnia nam tysiące filmów i seriali, z pewnością każdy film który będziemy chcieli oglądać znajdziemy na stronie megaseansik.pl. Ponadto codziennie aktualizowana baza filmowa sprawi, że wielokrotnie tu powrócisz.

Żaden z prezentowanych materiałów nie znajduje się na naszym serwerze. MegaSeansik.pl przechowuje tylko i wyłącznie linki oraz kody embed do serwisów udostępniających materiały audiowizualne, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Na portalu nie znajdują się treści pornograficzne. Dostęp do serwisu jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziesz w naszym Regulaminie.