Filmy ONLINE
Seriale ONLINE
Gotowe na wszystko / Desperate Housewives – Sez 8 Odcinek 19 Napisy PL
arrow  Seriale » Gotowe na wszystko / Desperate Housewives » Sezon 8  
Lubisz ten film / serial ?
Lubisz MegaSeansik.pl ?


Darmowy player: AnyFilesGotowe na wszystko to amerykański serial telewizyjny nadawany w Polsce od 8 września 2005 roku. Akcja toczy się w fikcyjnym mieście Fairview, w amerykańskim przedmieściu, przy ulicy Wisteria Lane. Sąsiadki amerykańskie „panie domu” próbują też odkryć mroczną tajemnicę ich zmarłej przyjaciółki a także zmagają się z szarą rzeczywistością. Serial jest mieszanką różnych gatunków telewizyjnych: komedii, dramatu, kryminału. Obsadę tytułową tworzą między innymi: Teri Hatcher – Susan Delfino, Felicity Huffman – Lynette Scavo, Marcia Cross – Bree Van De Kamp, Vanessa L. Williams – Renee Perry. Czas trwania odcinka to 42 minuty.


Gotowe na wszystko / Desperate Housewives – Sez 8 Odcinek 19 Napisy PL - Filmy online i Seriale online
Masz problemy z odtwarzaniem video? Nie działa? Zobacz jak oglądać?

Tagi: , , , , , , ,


» Dodano: 4.04.12 13:17  » Dodał: admin  » Odsłon: 1 240  » 1 Komentarz
Jedna odpowiedź na „Gotowe na wszystko / Desperate Housewives – Sez 8 Odcinek 19 Napisy PL

Dodaj komentarz

| Copyrights © 2011 by MegaSeansik.pl

Portal MegaSeansik.pl to jeden z najlepszych serwisów udostępniających filmy i seriale online za darmo dzięki, któremu bez zbędnego sciągania możemy oglądać nasze ulubione seriale online, najnowsze filmy ale również starsze produkcje filmowe, które utkwiły nam w pamięci jeszcze z czasów dzieciństwa. MegaSeansik.pl - filmy i seriale online to najlepsza strona która oferuje filmy bez limitu, za darmo i do tego zapewnia nam tysiące filmów i seriali, z pewnością każdy film który będziemy chcieli oglądać znajdziemy na stronie megaseansik.pl. Ponadto codziennie aktualizowana baza filmowa sprawi, że wielokrotnie tu powrócisz.

Żaden z prezentowanych materiałów nie znajduje się na naszym serwerze. MegaSeansik.pl przechowuje tylko i wyłącznie linki oraz kody embed do serwisów udostępniających materiały audiowizualne, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Na portalu nie znajdują się treści pornograficzne. Dostęp do serwisu jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziesz w naszym Regulaminie.