Filmy ONLINE
Seriale ONLINE
Dżoana i jej przyjaciółki z Miami – Odcinek 1
arrow  Seriale » Dżoana i jej przyjaciółki z Miami  
Lubisz ten film / serial ?
Lubisz MegaSeansik.pl ?


Darmowy player: PutLockerReality show śledzi życie siedmiu najbardziej wpływowych kobiet z Miami. Wśród nich zobaczymy polską supermodelkę i prowadzącą program „Top Model. Zostań modelką” – Joannę Krupę. Jedno jest pewne. Będzie gorąco!

Miami nigdy nie zasypia. Wystawne bankiety, aukcje, szalone imprezy, spotkania towarzyskie i zakupy na Ocean Drive. Reality show „Dżoana i jej przyjaciółki z Miami” (tytuł oryginalny: „The Real Housewives of Miami”) śledzi życie towarzyskie, zawodowe i rodzinne najbardziej znanych kobiet na Florydzie. Prawniczki, supermodelki, dentystki celebrytów i aktorki. Łączą je drogie ciuchy, bujne życie towarzyskie, szybkie samochody, gorące temperamenty i przystojni faceci. Ze śmietanką towarzyską Miami na pewno nie można się nudzić!


Dżoana i jej przyjaciółki z Miami – Odcinek 1 - Filmy online i Seriale online
Wszystko z kategorii: Seriale » Dżoana i jej przyjaciółki z Miami


Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,


» Dodano: 18.12.12 9:42  » Skomentuj  » Gdzie pobrać video? Tutaj - Klik!  » Zobacz jak oglądać?  » Odsłon: 18 416
0 odpowiedzi na „Dżoana i jej przyjaciółki z Miami – Odcinek 1

Dodaj komentarz

Copyrights © 2011 by MegaSeansik.pl

Żaden z prezentowanych materiałów nie znajduje się na naszym serwerze. Przechowujemy tylko i wyłącznie linki oraz kody embed do serwisów udostępniających materiały audiowizualne, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Na portalu nie znajdują się treści pornograficzne. Dostęp do serwisu jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziesz w naszym Regulaminie.