Filmy ONLINE
Seriale ONLINE
Dwóch i pół / Two and a Half Men – Sezon 10 Odcinek 5 Napisy PL
arrow  Seriale » Dwóch i pół / Two and a Half Men » Sezon 10  
Lubisz ten film / serial ?
Lubisz MegaSeansik.pl ?Charlie Harper prowadzi niczym nieskrępowane życie zamożnego kawalera. Ta idylla kończy się, gdy do jego samotni przybywa brat Alan ze swoim 10-letnim synkiem Jakiem. Jakby tego było mało, życie zatruwają mu 3 kobiety: żona Alana, egoistyczna matka oraz atrakcyjna sąsiadka Rose, z którą Charlie miał kiedyś przelotny romans. Pomimo skomplikowanych relacji bracia znajdują nić porozumienia. Obaj kochają Jake’a i chcą stworzyć mu prawdziwy dom.


Dwóch i pół / Two and a Half Men – Sezon 10 Odcinek 5 Napisy PL - Filmy online i Seriale online
Masz problemy z odtwarzaniem video? Nie działa? Zobacz jak oglądać?

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


» Dodano: 27.10.12 14:06  » Dodał: admin  » Odsłon: 217  » 2 Komenatrzy
2 odpowiedzi na „Dwóch i pół / Two and a Half Men – Sezon 10 Odcinek 5 Napisy PL

Dodaj komentarz

| Copyrights © 2011 by MegaSeansik.pl

Portal MegaSeansik.pl to jeden z najlepszych serwisów udostępniających filmy i seriale online za darmo dzięki, któremu bez zbędnego sciągania możemy oglądać nasze ulubione seriale online, najnowsze filmy ale również starsze produkcje filmowe, które utkwiły nam w pamięci jeszcze z czasów dzieciństwa. MegaSeansik.pl - filmy i seriale online to najlepsza strona która oferuje filmy bez limitu, za darmo i do tego zapewnia nam tysiące filmów i seriali, z pewnością każdy film który będziemy chcieli oglądać znajdziemy na stronie megaseansik.pl. Ponadto codziennie aktualizowana baza filmowa sprawi, że wielokrotnie tu powrócisz.

Żaden z prezentowanych materiałów nie znajduje się na naszym serwerze. MegaSeansik.pl przechowuje tylko i wyłącznie linki oraz kody embed do serwisów udostępniających materiały audiowizualne, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Na portalu nie znajdują się treści pornograficzne. Dostęp do serwisu jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziesz w naszym Regulaminie.