Filmy ONLINE
Seriale ONLINE
Barbie Księżniczka i Piosenkarka / Barbie: The Princess and The Popstar (2012) Dubbing PL
arrow  Filmy » Animowane » Filmy » Dla dzieci  
Lubisz ten film / serial ?
Lubisz MegaSeansik.pl ?


Darmowy player: PutLocker


Darmowy player: SockShareKolejna muzyczna i magiczna przygoda, w której Barbie? wciela się w rolę Tori?, życzliwej księżniczki krainy Meribella, która zamiast wykonywać swoje królewskie obowiązki, chciałaby tańczyć i śpiewać. Pewnego dnia do królestwa przyjeżdża ulubiona piosenkarka księżniczki ? Keira?. Dziewczynki odkrywają, że mają ze sobą bardzo dużo wspólnego ? obydwie, w magiczny sposób, mogą przypominać siebie nawzajem. Na początku zamiana miejsc wydaje się świetnym pomysłem, jednak szybko okazuje się, że życie w nowej roli nie jest takie łatwe, jak to sobie wyobrażały! Pojawia się też problem ? Meribella ma swój czarodziejski sekret i kiedy zostaje on skradziony, królestwo znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie. Czy prawdziwa przyjaźń uratuje sytuację? W tym musicalu wypełnionym pięknymi piosenkami, bajecznymi kreacjami oraz nowymi, wesołymi bohaterami poznamy siłę prawdziwej przyjaźni, dzięki której łatwiej spełniać swoje marzenia!


Barbie Księżniczka i Piosenkarka / Barbie: The Princess and The Popstar (2012) Dubbing PL - Filmy online i Seriale online

Tagi: , , , , , , , , , ,


» Dodano: 25.09.12 9:31  » 2 Komenatrzy  » Gdzie pobrać video? Tutaj - Klik!  » Zobacz jak oglądać?  » Odsłon: 727
2 odpowiedzi na „Barbie Księżniczka i Piosenkarka / Barbie: The Princess and The Popstar (2012) Dubbing PL

Dodaj komentarz

Copyrights © 2011 by MegaSeansik.pl

Żaden z prezentowanych materiałów nie znajduje się na naszym serwerze. Przechowujemy tylko i wyłącznie linki oraz kody embed do serwisów udostępniających materiały audiowizualne, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Na portalu nie znajdują się treści pornograficzne. Dostęp do serwisu jest bezpłatny. Więcej informacji znajdziesz w naszym Regulaminie.